Türkçe

EK SINAV HAKKI

Bakanlığımız 2012/34 no'lu genelge ile başarısız dersi bulunan öğrencilere ikinci Ortalama Yükseltme Sınav hakkı vermiştir.Sınava başarısız dersi olan öğrencilerimiz başvuracaklardır.Sınava girmek isteyen öğrencilerimiz başvuru ve ders seçimi için velisi ile birlikte 13/24 Ağustos tarihleri arasında okula gelmeleri gerekmektedir.

Haber : LYS 2012 Başarısı

Okulumuz 12 Fen sınıfı öğrencisi Derya DAŞDEMİR ve 12 Sosyal sınıfı öğrencisi Nazlı ŞİRİNYURT LYS de dereceye girerek okulumuzun gururu olmuşlardır. Kendilerini tebrik eder başarılarının devamını dileriz. Öğrencilerimizin dereceleri şu şekildedir. Derya DAŞDEMİR Nazlı ŞİRİNYURT Puan Türü Puanı Başarı Sırası Puan Türü Puanı Başarı Sırası Y-MF1 50...

2011/2012 Haziran Dönemi Ortalama Yükseltme Programı

Öğrencilerimiz sınavlara öğrenci kıyafeti ile gelecektir. Sınav takvimini görmek ve bilgisayarınıza kaydetmek için tıklayınız.

Duyurular : 2011/2012 Haziran Dönemi Sorumluluk Sın. Prog. ve Öğrenci Listesi

Sorumluluk sınavları alt yıllardan dersleri olan öğrenciler ile ilgilidir. Öğrencilerimiz sınavlara öğrenci kıyafeti ile gelecektir. Sınav takvimini görmek ve bilgisayarınıza kaydetmek için tıklayınız. Haziran Sorumluluk Sınavına girecek öğrenci listesini görmek için tıklayınız.

Haber : EĞİTİME DESTEK

İlçemiz Eğitim Gönüllülerinden Eser GÜNEÇ okulumuz kapanış törenine katılarak Eğitim Öğretime Olan desteğinin devam edeceğini belirtti. Kendisine katılımlarından ve desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Haber : 2011-2012 Eğitim Öğretim Yılı Okul Kapanışı Karne Töreni

2012 Eğitim Öğretim yılı karne töreni yapıldı. ATAL Öğretmen ve öğrencilerimize iyi tatiller diler.

Etkinlikler : Türkü Halk Müziği ve Halk Dansları Gecesi

Ferudun ve Tayfası Konseri Okulumuz Müzik Öğretmeni Namık ARSLAN tarafından Hazırlanan Türk Halk Müziği Konseri, Okulumuz Beden Eğitimi Öğretmeni Bilal DÜLGEROĞLU ve Huriye KARA tarafından hazırlanan Halk Oyunları,

Etkinlikler : Tiyatro gecesi: İstanbul Müzikali

Okulumuz Edebiyat Öğretmeni Nesli AYİZ' yönetimindeki ATAL tiyatro ekibinin hazırlayıp sunmuş olduğu İSTANBUL MÜZİKALİ adlı tiyatro oyunumuzdan kesitler.

Etkinlikler : 2012 Resim-Fotoğraf-Proje Sergisi, Atatürk ve Gençlik Şöleni

17. 05. 2012 Tarihinde yapılan Orta Dereceli Okullar Yıl Sonu Faaliyetleri Atatürk ve Gençlik Şöleninden görüntüler.

AYVALIK ATATÜRK ANADOLU LİSESİ ‘’BAHAR GEZİSİ ‘’

Ayvalık Atatürk Anadolu Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri , 11-12 ve 13 Mayıs tarihlerinde Denizli-Pamukkale- Efes-Selçuk-Meryem Ana - Kuşadası –İzmir rotalı , kültür , bilgi paylaşımı , birlik , beraberlik ve kaynaşma hedeflerini buluşturan ‘’ Bahar Gezilerini ‘’ tamamladılar. Okulumuz Coğrafya Kulübü tarafından gerçekleştirilen gezi’ye katılım yoğundu. Tüm sınıflar bazında öğrenci kabul edilen gezide , Lise-1 , Lise 2 ve Lise...

Okul Ailebirliği Gezisi

Okulumuz Aile birliğinin yapmış olduğu gezinden görüntüler.

Duyurular : 2011-2012 Eğitim Öğretim Yılı 2. Dönemi 3. Ortak Sınavlar

Sınav takvimini görmek ve bilgisayarınıza kaydetmek için tıklayınız
1 2 3 (4) 5 6 7 8 9 10 11 12 13
(Toplam 152 Haber)
Table './atal3341_atald/usersayac' is marked as crashed and should be repaired