ATAL ONLİNE SOFT SINIF PROJESİ: Nöbet Raporu
ZAMAN:2020-01-24 06:45
Basla Rapor
Bitis Rapor
Taşımalı rapor
Nöbetci:
ŞİFRE:



AYVALIK ATATÜRK ANADOLU LİSESİ ÖĞRETMENLER NÖBET HİZMETLERİ DEFTERİ
ÖĞRETİM YILI : 2018-2019 DÖNEM : 1.Dönem TARİH : 24-01-2020
NÖBETÇİ ÖĞRETMENLER
NöbetçiAmir Bahce Kantin KAT1 KAT2 KAT3 KAT4
AYSEL MANYAS AYSEL MANYAS Burcu Zühre UYANIK Ebru ESEN Ebru ESEN Ayşe ŞAHİN ALEV TÜRKMENİLLİ
Nöbet Başlama Raporu
AYSEL MANYAS AYSEL MANYAS Burcu Zühre UYANIK Ebru ESEN Ebru ESEN Ayşe ŞAHİN ALEV TÜRKMENİLLİ
DERSE GELMEYEN ÖĞRETMENLER VE DERSİ BOŞ GEÇEN SINIFLAR
Derse Gelmeyen Öğretmen 1-Ders 08:45-09:25 2-Ders 09:45-10:25 3-Ders 10:35-11:15 4-Ders 11:25-12:05 5-Ders 12:50-13:30 6-Ders 13:40-14:20 7-Ders 14:30-15:10 8-Ders 15:20-16:00
ALEV TÜRKMENİLLİ **12-C**
**12-C**
**12-B**
**12-B**
**10-E**
**10-E**
**10-D**
**10-D**
Asuman ÖZGE
Ay?e  Özlem ERSAL **12-C**
**12-C**
**11-C**
**11-C**
AYSEL MANYAS **10-B**
**10-B**
** 9-B**
** 9-B**
**12-B**
**12-B**
Ayşe ŞAHİN ** 9-C**
** 9-C**
**10-A**
**10-A**
**12-C**
**12-C**
Bilal DÜLGEROĞLU
Burcu Zühre UYANIK ** 9-D**
**11-C**
**11-C**
** 9-A**
**10-B**
**10-B**
Ceyda TEKSİN ** 9-B**
** 9-B**
**10-C**
**10-C**
**12-B**
**12-B**
DİLEK KANDEMİR **10-D**
**10-D**
**10-E**
**10-E**
** 9-B**
** 9-B**
** 9-D**
** 9-D**
Ebru ESEN **12-B**
**12-B**
** 9-C**
** 9-C**
**10-A**
**10-A**
ECE MIRCIK
ELMAS ÜNVER **10-D**
**10-D**
Ersen DIVARCI **11-C**
**11-C**
Fatma BAHAR SEVER **10-A**
**10-A**
**12-A**
**12-A**
**11-A**
**11-A**
Fikret ÖZBAL
Filiz AYGÜN **11-B**
**11-B**
Funda AKÇAY KOÇ ** 9-D**
**12-A**
**12-A**
** 9-B**
** 9-B**
** 9-B**
Hatice NEML? **11-B**
**11-B**
**10-A**
**10-A**
HAYATİ KIZILTAŞ
KÜBRA ÜNAL ** 9-D**
** 9-D**
** 9-C**
** 9-C**
M. Murat DEMİR **12-A**
**12-A**
**11-A**
** 9-A**
** 9-A**
** 9-A**
Mehmet Emin ÇİÇEK ** 9-A**
** 9-A**
**10-B**
**10-B**
Meriç ÇAM **11-A**
**11-A**
** 9-D**
** 9-D**
**11-A**
MESUT ARIKAN
Mustafa DİLMAÇ **11-C**
**11-C**
**10-B**
**10-B**
**11-B**
**11-B**
Nazmiye Semra KAMACI **11-A**
**11-A**
**12-A**
**12-A**
Necati YENMEZ **10-C**
**10-C**
** 9-A**
** 9-A**
**12-C**
**12-C**
NURBANU AKKULAK
Nurcan ÇAPA
Pınar KARTAL **10-E**
**10-E**
RIZA CİVELEK
Suna YILDIRIM **10-C**
**10-C**
Ümid DİRİM ** 9-C**
** 9-C**
**11-B**
**11-B**
**10-C**
**10-C**
Zeliha AYDENİZ ****
****
****
****
****
****
****
****
ZUHAL DALGIN ****
****
****
****
****
****
****
****
ÖNDER GİRGİN **10-D**
**10-D**
**10-E**
**10-E**
Nöbet Bitiş raporu
Taşımalı öğrenci Raporu
AYSEL MANYAS AYSEL MANYAS Burcu Zühre UYANIK Ebru ESEN Ebru ESEN Ayşe ŞAHİN ALEV TÜRKMENİLLİ
24-01-2020 Kontrol Edildi
Nazmiye Semra KAMACI
MÜDÜR YARDIMCISI
İmzalar